Corax International Transport         O nás

SPmainImgSPsmallImg01SPsmallImg02

Profil společnosti

CORAX spol. s r.o. byla založena jako ryze česká rodinná dopravní a spediční společnost na počátku roku 1994. 
Od svého založení prodělala společnost dynamický růst nejen u dosaženého obratu, ale došlo i k významnému rozšíření podnikatelských aktivit. Z původní dopravní a spediční firmy byla vybudována silná společnost, která nabízí komplexní dopravní a logistické služby a dále velkoobchodní prodej pneumatik, náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily.
Postupem času jsme si získali důvěru nejenom českých obchodních partnerů, ale naše spokojené zákazníky najdete ve všech evropských zemích.

V současné době naše společnost disponuje 100 vozovými jednotkami značky Volvo a Mercedes. Současnému i budoucímu zákazníkovi dokážeme nabídnout přepravu vozovými jednotkami různých tonáží, od dodávek, přes frigo návěsy (včetně klima jednotky), potravinářské cisterny (32 000 litrů),lowdeckové návěsy až po velkokapacitní soupravy (120m3). Jsme si vědomi plné zodpovědnosti za přepravu Vašeho nákladu, a proto máme pro veškeré přepravy uzavřeno pojištění pro případ odcizení, zničení i poškození. Pojištění je pro Českou republiku a zahraničí až do výše 16 milionů Kč.
V rámci zlepšení služeb jsme dnes schopni díky novému monitorovacímu systému okamžitě podat zákazníkovi informaci o pohybu jeho přepravovaného zboží kdekoliv v celé Evropě.

Dále bychom mohli nabídnout leteckou a námořní kontejnerovou dopravu vč. LCL zásilek. Pro naše zákazníky jsme schopni dopravit kontejnery z nebo do kterékoliv destinace na světě.

Jak jsme již uvedli, další službou pro naše zákazníky, je zajištění komplexní logistiky jejich zboží. V současné době jsme schopni zboží nejen skladovat, ale také přebalovat a distribuovat dle požadavků jednotlivých odběratelů našich zákazníků.

Pokud jde o námi vyvíjené obchodní aktivity, tak ty jsou zejména zaměřeny na segment nákladních automobilů. Historicky jsme začínali s nákupem nákladních pneumatik, náhradních dílů a příslušenství pro vlastní potřebu a po více než dvouletém úspěšném testování jsme tento sortiment nabídli také svým obchodním partnerům.
Vzhledem k zajímavým cenám a uspokojivé kvalitě si jak pneumatiky, tak i náhradní díly a příslušenství našly své zákazníky.

Politika jakosti společnosti Corax spol. s r. o.

Certifikát systému řízení kvality ISO 9001:2015

 

 
 
 
poptavka_form_kam_jezdime

poptávkový formulář


Pro ověření vyplňte první písmeno abecedy